Reklama

The Sims 2: Super Collection

The Sims 2: Super Collection dla Mac

  • Płatność
  • In Polski
  • Version: 1.2.3

Kontroluj wyimaginowane życia w grze The Sims 2: Super Collection

The Sims 2: Super Collection to zaktualizowana wersja klasycznej gry symulacyjnej życia. W tym tytule przejmujesz kontrolę nad symulowanym człowiekiem - lub "Sim" - i poprowadzisz ich przez przyspieszone życie, pracując, by zrealizować swoje cele, zarówno jeśli chodzi o miłość, karierę, czy rodzinę.

Spraw, by codzienne życie było przygodą

Jeśli grałeś w inne gry z tej serii, zobaczysz, że rozgrywka w The Sims 2: Super Collection jest podobna do innych. Tworzysz Sima i prowadzisz ich przez symulowane życie, tworząc dom i dokonując dla nich innych wyborów. W przeciwieństwie do pierwszej gry, nie ma określonego warunku zwycięstwa, rozgrywka jest tu otwarta, dając swobodę kreatywności z wyimaginowanymi ludźmi. Istnieją jednak określone wątki w różnych dzielnicach gry, dodając do powtórek nieco głębi. Ten pakiet zawiera nie tylko oryginalną grę, ale także dziewięć rozszerzeń i pakiety "rzeczowe", które dodają więcej funkcji, takich jak nowe kostiumy, postacie, wydarzenia, elementy budowlane, zwierzęta domowe i wiele innych, na wypadek gdybyś chciał stworzyć rodzinę ninja lub czarownicę lekarze. Zaktualizowano grafikę i sterowanie, aby obsługiwać nowoczesne wyświetlacze i systemy operacyjne - ważną aktualizację dla gry wydanej po raz pierwszy w 2004 roku.

Wciągająca klasyka

The Sims 2: Super Collection to kompleksowa, zaktualizowana wersja gry słusznie uważana za klasyczną. Jeśli w ogóle lubisz symulatory życia, zapoznaj się z tą pełną treści nową wersją.

Zalety

  • Dużo treści
  • Klasyczna gra symulacyjna życia

Wady

  • Brak niektórych rozszerzeń
  • Sporadyczne problemy z instalacją

Reklama

Najczęściej pobierane Gry na mac

Reklama

The Sims 2: Super Collection

Download

The Sims 2: Super Collection 1.2.3 dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o The Sims 2: Super Collection

Czy próbowałeś The Sims 2: Super Collection? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla The Sims 2: Super Collection

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×